2 sene önce
2 sene önce

GSMA, Counterpoint, realme Ve Qualcomm, 3 Haziran’da Yapılacak “5G’yi Global Hale Getirmek: Herkes İçin Erişilebilirlik” Başlıklı 5G Zirvesini Duyurdu

GSMA, Counterpoint, realme ve Qualcomm, 3 Haziran’da bir 5G Zirvesi düzenleyeceklerini duyurdu. Zirvenin konusu “5G'yi Global Hale Getirmek: Herkes İçin Erişilebilirlik” olacak. Bu şirket veya kuruluşların liderleri, küresel 5G gelişimi ve fırsatları hakkındaki görüşlerini farklı bakış açılarından paylaşacak.

 

Kalvin Bahia, GSMA Kurumsal İstihbarat Departmanı Baş Ekonomisti:

“5G, pandemi sonrası dünyada ekonomik büyümeyi hızlandırma fırsatı anlamına geliyor.”

 

Peter Richardson, Başkan Yardımcısı ve Kurucu Ortak, Counterpoint Araştırma Departmanı:

“5G, insanların yaşama, öğrenme ve çalışma şeklini temelden değiştirecek temel bir teknolojidir.”

 

realme Başkan Yardımcısı, realme Hindistan ve Avrupa CEO’su Madhav Sheth:

“5G’nin dünyadaki genç insanların ‘akıllı yaşam’ tarzını hızlandıracak en büyük itici güç olacağına inanıyoruz.”

 

Johnny Chen, realme Marka Direktörü:

“Telefonlarımız, gençlerin kendilerini fiziksel alanların ötesinde ifade etmelerine olanak tanıyacak.”

 

Rajen Vagadia, Başkan Yardımcısı ve Başkan, Qualcomm Hindistan ve SAARC:

“Qualcomm’un getirdiği yeniliklerde, zengin tüketici deneyimlerinden ilham alıyoruz. Snapdragon 778G 5G, akıllı telefon olanaklarının genişletilmesinde kilometre taşı işlevi gören bir platformdur.”

 

Katılımcılar, farklı perspektiflerden “5G'yi Global Hale Getirmek: Herkes İçin Erişilebilirlik” konusunu ele alacaklar.

 

GSMA, gelişmekte olan pazarlarda 5G büyüme beklentilerinin karşılaştırılması, 5G mobil İnternet’in benimsenmesinin önündeki engeller ve pandemi sonrası dünyada büyümeyi nasıl artırabileceği konusundaki görüşlerini paylaşacak.

 

Counterpoint, 5G’nin insanların teknolojiyi kullanma şeklini nasıl değiştirdiğine, 5G’deki önemli akıllı telefon oyuncularını gösteren bazı rakamlara ve 5G gelişiminde akıllı telefondaki en yeni özelliklere odaklanacak.

 

realme, 5G dönemindeki rolleriyle ilgili bazı noktaları, neden 5G’nin dünyadaki genç insanlarda “akıllı yaşamı” hızlandıran en önemli itici güç olacağına inandıklarını, genç kullanıcılarda artan 5G talebi üzerine yapılan anketleri ve yeni çıkacak ürün serileriyle ilgili bazı bilgileri paylaşacak.

 

Qualcomm, 5G deneyiminin tamamını sunmada önemli olan belirli uygulamalara odaklanarak en iyi performansı sağlamak için akıllı telefon üreticileriyle birlikte nasıl çalıştıkları hakkında konuşacak.

 

Zirve canlı yayını 3 Haziran’da saat 12:00’de başlayacak. Canlı yayını GSMA canlı yayın kanalında veya realme resmi sosyal medya kanallarında izleyebilirsiniz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login