3 sene önce
3 sene önce

Enza Home’a A’Design Award&Competition’dan Üç Ödül Birden

Enza Home, dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından biri olan A’Design Award&Competition’da Astoria Aydınlatma, Dorian Başlıklı Baza ve Vienna Yemek Masası ile üç ödülün sahibi oldu.

 

Yenilikçi, şık ve kaliteli tasarımlarıyla fark yaratan Enza Home, uluslararası tasarım yarışması A’Design Award&Competition’da üç ödüle birden layık görüldü. Enza Home, 100’den fazla kategoride binlerce tasarımın yarıştığı A’Design Award&Competition’da “Aydınlatma Ürünleri ve Aydınlatma Projeleri Tasarım” kategorisinde Astoria Aydınlatma ile, “Mobilya Tasarım” kategorisinde ise Dorian Başlıklı Baza ve Vienna Yemek Masası ile ödül almaya hak kazandı.

 

Ödüle ilişkin bir değerlendirmede bulunan Yataş Grup Tasarım Grup Yöneticisi Ebru Dikmen, şunları söyledi: “Bu prestijli yarışmadan üç ödülle birden dönmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Enza Home’un trendleri yansıtan, estetik tasarımlarının ardında güçlü bir ekip var. Mobilya & Tekstil Tasarım ve Konsept Tasarım olmak üzere iki birimden oluşan Tasarım Merkezi’nde 35 kişi görev yapıyor. Ekibimiz hem rekabette fark yaratacak katma değerli ürünlerin tasarlanmasına hem de ürün çeşit, fiyat, tasarım çizgisinin zenginleştirilmesine odaklanıyor. Ortaya çıkan ürünler ise birbirinden şık ve iddialı oluyor. A’Design Award&Competition’da kazandığımız üç ödül de bunun bir göstergesi.” 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login