2 sene önce
2 sene önce

Çağrı Bolat’ın yeni teklisi “KETUM”

Çağrı Bolat'ın yeni teklisi "KETUM" PDND Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı! Bolat KETUM isimli çalışmasıyla ilgili olarak;

"Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi özellikle müzik sektörüne maske taktırmış, sesler çıkmakta zorlanırken aslında bedenen ve ruheniyileşmenin eskisi gibi hayal kurmanın pandemi öncesi gibi sıkı sıkıya bağlanmanın ilk ayağıydı müzik ve hiç susmamalıydı… Tıpkı bir kitapta karşıma çıkan Kari Kraus'un söylediği gibi "Dünya sahnesinde işler sarpa sarınca orkestra devreye girer "

Bende aldım elime 2007 yılından beri tellerini değiştirmeye kıyamadığım gitarımı, sayfalarca yazdım şarkı sözlerini, üstüne besteler yaptım onlarcasına… Hepsi kara kaplı defterimde. Ve o kara kaplı defterde yanına kırık bir kalp çizdiğim 2017'de yazdığım ve bestelediğim KETUM çıktı karşıma.

Söz ve müziği bana, düzenlemesi Miraç Kutlu'ya ait olan şarkımın klibini de Behzat Uygur çekti. Ketum ile çıktığım bu yolda yeni şarkılarımlada bundan sonra sıkça karşınıza çıkacağım. " ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login