2 sene önce
2 sene önce

Bircom, Zoom Phone çözümünü kurum ve KOBİ’lere sunmaya hazır

Dünya üzerinde 46 ülkede kullanıma açılarak kısa sürede tüm telefon sistemleri arasında 1 milyon kullanıcıya en hızlı ulaşan sistem olma başarısını gösteren Zoom Phone Türkiye’de. Yetkili Zoom partneri Bircom tarafından kurum ve KOBİ’lere sunulacak olan Zoom Phone çözümü;  masaüstü uygulamasının yanında Windows, MacOS, iOS ve Android uygulamaları aracılığıyla da kullanılabiliyor.

Sektöründe öncü konumunda bulunan Bircom, kurumların bilişim ve telekom alanındaki ihtiyaçlarına en gelişmiş teknolojiler doğrultusunda en kapsamlı çözümleri, yüksek müşteri memnuniyetiyle sunmaya devam ediyor.  

 

İşletme ve kuruluşların online ortamda sorunsuz bir şekilde iletişim kurmalarını sağlayarak bu kapsamda; video, ses, içerik paylaşımı ve sohbet çözümleri sunan Zoom ile güçlerini birleştiren Bircom, Zoom tarafından kullanıma sunulan Zoom Phone çözümünü kurum ve KOBİ’lere sunmaya hazır. 

 

Gelişmiş kontrol paneliyle tüm görüşmeler kayıt altında

Online iletişim alanında öncü konumda bulunan Zoom; mobil cihazlar, masaüstü bilgisayarlar, telefon ve toplantı odası sistemlerinde kusursuz çalışan iletişim çözümleri sunmayı sürdürüyor.  Marka, kurumların telefon sistemi gereksinimlerini video iletişim platformu Zoom'da birleştirmelerine olanak tanıyan “Zoom Phone”la kurumlara kesintisiz, tek noktadan yönetilen bir iletişim çözümü sunuyor. 

 

Bulut telefon çözümü “Zoom Phone”, sesli iletişimi kolaylaştıran sade kullanıcı ara yüzü, çağrı kalitesi ile kullanım verilerinin izlenmesini sağlayan yönetim paneliyle, yapılan görüşmelerin detaylı raporlarının alınabilmesini ve listede ekli kişilerin kiminle görüştüğünün kontrol edilmesini sağlıyor. Sistem, yapılan görüşmeleri kaydederken, kullanıcıların müsait olmadığı durumlarda ses kaydı bırakılmasına da olanak tanıyor.  

 

Sesli görüşmeler tek bir dokunuşla Zoom toplantısına dönüşüyor

HD ses kalitesiyle hem masaüstü hem de mobil cihazlardan telefon görüşmesi yapılmasını ve sesli mesajların dinlenebilmesini sağlayan “Zoom Phone”, entegre butonu sayesinde telefon görüşmelerinin bir dokunuşla Zoom toplantısına dönüştürülmesini de sağlıyor. 

 

Telefon numarasını değiştirmeden kullanılabiliyor

400’den fazla farklı özelliği bünyesinde barındıran, yurt içi ve yurt dışı hizmet sağlayıcılarla uyumlu çalışan “Zoom Phone”, kullanıcıların sistem üzerinde kendi telefon numaralarını kullanabilmesini de destekliyor. Uçtan uca şifreleme ve kullanıcının tercihine göre optimize edilebilen güvenlik özellikleri ile maksimum güvenlik sağlayan platform, tüm iletişim çözümlerini tek bir noktada toplayarak kurumlara maliyet avantajı sağlıyor. 

 

Düşük bant genişliğinde yüksek performans

Düşük bant genişliğinde görüşme kalitesini optimize ederek görüşmenin kesintisiz bir şekilde sürdürülmesini sağlayan sistem, düşük veri tüketimiyle de öne çıkıyor. Salesforce.com, Microsoft Office 365 ve Google G-Suite entegrasyonuna sahip olan Zoom Phone’la, uygulamalar aracılığıyla tek bir dokunuşla telefon görüşmeleri başlatabiliyor.

 

Bircom, kurumlara sunduğu iletişim çözümlerinin kapsamını genişletmeye devam edecek

Bircom CEO’su Can İlkhan, “Bircom olarak video konferans, sesli konferans ve kurumsal kulaklık çözümlerimizle evden çalışma ortamına geçiş yapan şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayacak profesyonel çözümler sunmaktayız. Kısa süre önce sunduğumuz çözümlerin kapsamını genişleterek Zoom ile güçlerimizi birleştirdik. Zoom Phone’la, Zoom ile yaptığımız bu iş birliği kapsamında kurumlara tek noktadan yönetilebilen gelişmiş bir iletişim çözümü sunuyoruz” dedi.

 

Ürün portföyleri arasında yer alan bütünleşik iletişim çözümlerini Zoom ürünlerine entegre ederek online toplantı ihtiyaçlarına tümleşik çözümler sağladıklarının altını çizen İlkhan, “Bircom bünyesinde bulunan tamamlayıcı ürünler ile online görüşmelerdeki kaliteyi artırmayı hedefliyoruz. Örnek vermek gerekirse; Yealink markamıza sahip telefon sistemleri, konferans sistemleri, telsiz telefon ve baz sistemlerimiz donanım noktasında Zoom’la 100 uyumlu çalışabilmekte. Ayrıca, Audiocodes markamızın masaüstü telefonları, gateway ve SBS (Session Border Controllers)’leri de Zoom ile tam uyumlu çalışmaktalar. Bircom olarak kurumlara sunduğumuz iletişim çözümlerimizin kapsamını genişletmeyi sürdüreceğiz” şeklinde sözlerine devam etti.

 

 

Bircom Hakkında:

 

Bircom, müşterilerinin ihtiyaçlarına ve amaçlarına ‘iyi teknoloji’ deneyimi ile kavuşmasını hedefliyor. 49 yıllık deneyimi ile ürün ve hizmeti birlikte sunan Bircom, güçlü organizasyon yapısı ve 80’den fazla genç çalışanı ile net, çözümcül ve verimli şirket kültürünü merkezine koyuyor. 

Bircom, ürün ve hizmetleriyle ilgilenen herkesi müşterisi olarak ekosistemine dâhil ederek satış öncesinde olduğu gibi sonrasında da tüm iletişim kanallarını açık tutuyor ve kesintisiz çözüm üretiyor. Bircom, tüm bu süreçlerini ISO 10002 müşteri deneyimi standartları ile esnek, objektif ve tarafsız bir şekilde oluşturuyor. Müşterilerinin kişisel verilerinin gizliliğine saygı duyuyor.

Bircom, kendi alanında teknoloji lideri olan 2n, Akuvox, Audiocodes, Grandstream, EPOS, Teltonika, Yealink ve Dahua gibi dünyaca ünlü markaların Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Her sektörden farklı büyüklükteki firmalara, Xpeech, Callipso gibi kendi markalarıyla da yüksek kaliteli iletişim çözümleri sunar. Ayrıca 2020 yılından itibaren toplantı çözümlerinde lider olan Zoom’u da temsil ettiği markalar arasına eklemiştir. Kulaklık, IP telefon, IP Santral, Ağ & Modem, GSM Terminal (FCT), VoIP Ağ Geçidi & SBC, Konferans Sistemleri, Asansör Çözümleri, Akıllı Ev Sistemleri ve Yazılım Ürünleri gibi kurumsal teknoloji çözümlerini de en yüksek müşteri memnuniyetiyle sunmaktadır. Temsil ettiği küresel markaların ülke çapında dağıtım, lokalizasyon, eğitim, kurulum ve satış sonrası hizmetleri Bircom tarafından başarıyla sürdürülüyor. Bircom, sahip olduğu güçlü satış kanalları üzerinden seçkin iş ortakları ile markalarının her yerde erişilebilir olmasını da sağlıyor.

Bünyesindeki inovasyon merkeziyle bilişim alanında da çalışmalarını sürdüren Bircom, en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin sıralandığı Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda 2007-2018 yılları arasında 8 kez listelenmiş, Avrupa ve Ortadoğu-Afrika bölgesinde ‘En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketleri’ listesinde de birçok kez yer alarak uluslararası başarısını da tescil etmiştir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login