1 sene önce
1 sene önce

Technogym ile Evde Antrenman Yapmanın En Etkin ve Keyifli Yolu

Pandemi ile birlikte değişen alışkanlıklarımız, daha sağlıklı bir yaşam tarzını benimseme arzumuz ile sağlıklı beslenmenin yanında spor yapmak da vazgeçilmez aktivitelerden biri haline geldi. 37 yıldır Olimpiyat Oyunları ve dünyanın önde gelen prestijli spor kulüplerinin resmi tedarikçisi olan Technogym, bu tecrübesini İtalyan tasarım anlayışıyla birleştirerek eviniz için de etkili ve kompakt fitness çözümleri sunuyor. 

 

Technogymin size özel, son teknoloji ev tipi ekipmanları arasında en dikkat çeken ürünlerden biri olan MyRun, koşu için yeni kişiselleştirilmiş bir çözüm sunuyor. Profesyonel bir spor salonunda yaşayacağınız aynı egzersiz deneyimini evde sunmayı vadeden MyRun, tabletiniz ile entegre çalışabilen Technogym LIVE antrenman uygulaması kişiselleştirilmiş antrenman programları sunarken, kullanıcılarına geri bildirim ve ve pek çok bilgi veriyor. Eğitmen tarafından yönetilen seanslar, hedef odaklı rutinler ve sanal antrenmanlar da yine MyRUN’ın sağladığı diğer özelliklerden bazıları. MyRun ile TECHNOGYM LIVE uygulaması üzerinden kapsamlı içerik kitaplığından isteğinize yönelik favori antrenörünüzle beraber doğada veya favori şehrinizde geçen sanal koşu yollarını seçebilir ve ilgi çekici bire bir rehberli seanslara, atletik performans için egzersiz rutinlerine ve kişiye özel egzersizlere sahip olma imkanını bulabilirsiniz. 

 

Evde antrenman için etkin bir çözüm sunan diğer ekipmanlardan bir diğeri ise Technogym Bench. Yepyeni bir deneyim sunan Technogym Bench, daha kolay ve daha etkili bir fonksiyonel antrenman imkanı sunuyor. Özel depolamaya sahip bu dikkat çeken istasyon, eksiksiz bir antrenman  için ihtiyacınız olan tüm araçları içerir. Toplam vücut egzersizi yapmanızı sağlayacak elastik direnç bantları, farklı ağırlıklara sahip dambıllar, ağırlıklı mafsalları ve bir antrenman matını kompakt bir tasarım ile birleştiren Technogym Bench, yine eşsiz tasarımıyla da dikkat çekiyor.

 

Bir diğer fitness çözümü ise vücudunuza saniyeler içinde uyum sağlayan, keyifli bir sürüş deneyimi sunan Technogym Bike. Kardiyo rutininize kuvvet antrenmanı egzersizleri ekleyen ve eğilebilir konsoluyla etkili spor yapmanızı sağlayan Technogym Bike, yine dijital çözümleri sayesinde dilediğiniz antrenör eşliğinde motivasyonunuzu yukarıda tutuyor. Diğer ev tipi ürünler gibi Technogym Bike da kompakt tasarımıyla minimum alan kullanırken, zarif tasarımıyla evinizin en sevdiğiniz köşesinde konumlandırılabilecek bir ürün.

 

Technogym deneyimini yaşama olanağını sunmak için geçtiğimiz aylarda Akatlar’da özel bir deneyim merkezi de açan Technogym’in bu yeni merkezi; akıllı ekipmanlar, dijital hizmetler, talep üzerine olan egzersiz deneyimleri ve her bir kullanıcının ister evde, ister spor salonunda, isterse hareket halindeyken, her yerde ve her zaman kişiselleştirilmiş bir egzersiz deneyimine erişim imkanı sunan Technogym ekosistemini keşfedebilecekleri 1500 metrekarelik bir alandan oluşuyor. Randevu alarak ziyaret edebileceğiniz Technogym Experience Center, Technogym deneyimini ilk elden yaşayabilmeniz için hem tüketicilere hem de sektörde faaliyet gösteren şirketlere açık.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login