KOÇTAŞ ‘Yaşayan Evler Podcast Serisi’ ile ilham veren evlere konuk oluyor

KOÇTAŞ ‘Yaşayan Evler Podcast Serisi’ ile ilham veren evlere konuk oluyor

Mayıs 7, 2021 0 Yazar: admin

Koçtaş’ın YouTube kanalında ve Podcast platformlarında yayınlanan ‘Yaşayan Evler Podcast Serisi’nde ilham verici ev hikâyelerine yer veriliyor. Daha önce Can Bonomo, Kalt, Yağmur Arat, Chaby Han & Gülce gibi önemli isimlerin yer aldığı ‘Yaşayan Evler Podcast Serisi’nin yeni versiyonuna ev turu konsepti de eklendi. Pelin Olgun’un sunduğu ev turu konseptinin ilk bölüm konuğu oyuncu Akasya Asıltürkmen, ikinci bölüm konuğu ise gezgin Mehmet Genç (Rotasız Seyyah) oldu. 

 

Koçtaş’ın podcast platformlarında yayınlanan ‘Yaşayan Evler Podcast Serisi’ne ev turu konsepti eklendi. Bu  konsept kapsamında, birbirinden farklı evler ziyaret edilerek, evlerin ilham verici hikâyelerine yer veriliyor. 

 

Pelin Olgun’un sunumuyla yayınlanan ilk bölümde Akasya Asıltürkmen, İstanbul Kalamış’ta bulunan ferah evini gezdirdi ve dekorasyonda önem verdiği detayları paylaştı. Ev turunun ardından Pelin Olgun ve Akasya Asıltürkmen; ev dekorasyonu, ev yaşamı, çocuklu evde yaşam gibi birçok konuda keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. 

 

İkinci bölümde ise 75’ten fazla ülkeyi gezen Mehmet Genç’in (Rotasız Seyyah) Samsun’daki Karadeniz manzaralı evine konuk olundu. Pelin Olgun’un sunumuyla gerçekleştirilen keyifli sohbette Mehmet Genç, dünyayı dolaşan bir gezgin olarak ev hayatını hiçbir şeye değişmediğini ifade etti.

 

Yaşayan Evler Podcast Serisi’nin ev turu konseptinin 3. bölüm konuğu ise yaşam stilini ev dekorasyonuna da yansıtan Umut Eker olacak.

 

Yeni konseptin tüm bölümlerini izlemek için Koçtaş’ın YouTube sayfası; dinlemek için ise Spotify, Soundcloud, Apple Podcasts gibi podcast platformları takip edilebilir.  

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı