1 sene önce
1 sene önce

Tetra Pak “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesinde

Tetra Pak, Great Place to Work Enstitüsü'nün hazırladığı Türkiye'nin En İyi İşverenleri 2021 araştırmasında, Türkiye’nin en iyi işverenleri arasında yer aldı.

 

Tetra Pak, Great Place to Work Enstitüsü’nün kurum kültürleri ile fark yaratan şirketleri ödüllendirdiği ve bu sene Türkiye’de 9.’sunu düzenlediği Türkiye’nin En İyi İşverenleri araştırmasında, 250- 499 çalışan sayısı kategorisinde 2021 ’nin en iyi işverenlerinden biri olarak seçildi. 

İnsan kaynakları alanında etkin çalışmalarıyla ön plana çıkan Tetra Pak, çalışanlarının yetenek ve becerilerini ortaya çıkaracak nitelikte, açık iletişime ve yüksek güvene dayalı kurum kültürü sayesinde listeye girmeye hak kazandı.

 

Tetra Pak Hakkında

Tetra Pak olarak, dünya çapında gıda işleme ve ambalaj çözümleri alanında faaliyet gösteren lider bir şirketiz. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile yakın bir iş birliği içinde, her gün 160’ı aşkın ülkede yüzlerce milyon insanın ihtiyaçlarına yanıt veren, güvenli, yenilikçi ve çevreye duyarlı ürünler sunuyoruz. Dünya genelindeki 25.000’den fazla çalışanımızla, sorumlu sektör liderliğine ve sürdürülebilir bir işletme yaklaşımına inanıyoruz.

 

“İyi olanı korur” marka vaadimiz gıdanın her yerde güvenli ve erişilebilir olmasına yönelik vizyonumuzu ifade ediyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login