2 sene önce
2 sene önce

Tolga Bıyıklıoğlu’nun yeni adresi Inhouse Global oldu

Tolga Bıyıklıoğlu’nun yeni adresi Inhouse Global oldu

 

Gayrimenkul sektörünün yakından tanıdığı Tolga Bıyıklıoğlu, Inhouse Global’in Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su oldu. MESA Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevinden ayrıldıktan sonra kendisine ait danışmanlık şirketiyle Bodrum projelerine “exclusive” danışmanlık veren Bıyıklıoğlu, 2021’in ilk çeyreğinde rotasını Inhouse Global’e çevirdi. 

 

Dünyanın 63 ülkesine Türkiye’den gayrimenkul satışı yapan Inhouse Global’in başarısını sürdürmeyi hedefleyen Bıyıklıoğlu, Inhouse Global’in iş geliştirme süreçlerine de katkıda bulunacak.

 

Gayrimenkulde 20 yılı aşkın deneyim… 

 

Tolga Bıyıklıoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi, Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. 20 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul markalarında yöneticilik yapan Bıyıklıoğlu,

2001 ile 2015 yılları arasında Sinpaş GYO ve Yapı A.Ş.’de Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Departmanlarında yönetici olarak çalıştı. Sinpaş’ın Bursa, Ankara, Gaziantep ve Denizli gibi tüm şehir dışı operasyonlarını yöneten Bıyıklıoğlu, görev süresi boyunca, Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı ve İcra Kurulu Üyeliği görevlerini üstlendi. Daha sonra Mesa A.Ş.’nin Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı ve İcra Kurulu Üyelik görevlerini yürüten Bıyıklıoğlu, kurmuş olduğu danışmanlık firması Nesturkey ile Denizbank Le Chic Bodrum ve Mavi Arya Bodrum projelerinin danışmanlıklarını yürüttü. 2021 Nisan ayında ise Inhouse Global ile el sıkışan Tolga Bıyıklıoğlu, sektörde adından söz ettirmeye devam ediyor.  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login