2 sene önce
2 sene önce

ECE Türkiye AVM ziyaretçilerinin attığı adımlar, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne bağışlandı

ECE Türkiye yönetiminde bulunan İstanbul’daki Marmara Park, Aqua Florya, Antalya’daki TerraCity ve Antalya Migros AVM ile Afyonkarahisar’daki Park Afyon alışveriş merkezlerinin, adımları bağışa çevirebilen bir akıllı telefon uygulaması olan Help Steps ile yaptıkları iş birliği çerçevesinde atılan 55 milyon adım ihtiyaç sahiplerine bağışlandı. 

 

Attığımız Her Adımda İyilik Var!” projesi çerçevesinde 17 Şubat’tan bu yana AVM çalışanları ve ziyaretçileri Help Steps uygulamasında adımlarını biriktiriyor. AVM ziyaretçileri, iki ay gibi kısa bir sürede biriktirdikleri 34 milyon adımı uygulama içerisinde yer alan tercih ettikleri kurumlara bağışlarken, alışveriş merkezlerinin hesaplarında ayrıca biriken 21 milyon adım ise ECE Türkiye tarafından Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne (TOFD) bağışlandı.

 

Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan ECE Türkiye Aqua Florya AVM Müdürü Mehmet Köklü şunları söyledi: “Attığımız Her Adımda İyilik Var projesiyle fayda sağlamanın istenirse aslında ne kadar kolay olduğunu gözler önüne seriyoruz. Bunu sadece yürüyerek yapıyoruz! TOFD, omurilik felçlilerinin tıbbi, ekonomik, sosyal sorunlarının çözümü için çalışan, ortopedik engellilerin sosyal yaşama tam ve etkin katılımına katkı sağlayan çok kıymetli bir dernek. Biz de ziyaretçilerimiz ve çalışma arkadaşlarımızın adımlarıyla bu değerli derneğe destek olabilmekten dolayı çok mutlu ve gururluyuz. Bu vesileyle geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden TOFD Başkanı Ramazan Baş’ı da saygı ve rahmetle anıyoruz.”

 

“Attığımız Her Adımda İyilik Var!”projesine katılmak isteyen AVM ziyaretçileri ve bireysel kullanıcıların uygulamayı yükledikten sonra AVM davet kodunu girmesi yeterli olacak. Böylelikle kullanıcılar attıkları adımları kendi diledikleri kurumlara bağışlarken, AVM’lerin hesaplarında ayrıca birikecek adımlar da ECE Türkiye tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

 

Davet kodları:

Marmara Park               MARMARA2021

Aqua Florya                   AQUA2021

TerraCity                       TERRACITY2021

Antalya Migros AVM      AMIGROS2021

Park Afyon                    PARKAFYON2021

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login