2 sene önce
2 sene önce

Şirketler için çalışan anneleri mutlu etmenin en tasarruflu ve bol alternatifli yolu

Kurumsal ödeme çözümleri sektörünün öncü markası Edenred Türkiye, teşvik ve ödüllendirme kategorisindeki ürün ailesi Ticket Compliments hediye çeklerinin geniş marka yelpazesini, Anneler Günü’ne özel indirimler ile çalışan anneleri mutlu etmek isteyen şirketlere sunuyor. Ticket Compliments Universal Hediye Çekleri ile beyaz eşyadan mücevherata 15 seçkin markanın iki bine yakın mağazasında; Ticket Compliments Fashion Hediye Çekleri ile de 17 ünlü moda markasının 400’e yakın mağazasında annelere özel birçok hediye seçeneği imkanı tanıyor. 

 

Ticket Restaurant Yemek Kartı ile öğle yemeği harcamalarında şirketlere tasarruf sağlayarak hayatı kolaylaştıran ve tüm faaliyetlerinde müşteri memnuniyetini ilk sıraya taşıyan Edenred Türkiye, çalışan annelerin yüzlerini güldürmek isteyen şirketlere teşvik ve ödüllendirme kategorisindeki ürün ailesi Ticket Compliments hediye çeklerini özel indirimlerle sunuyor. Şirketler, Ticket Compliments Universal ve Ticket Compliments Fashion Hediye Çekleri ile birçok özel günde olduğu gibi Anneler Günü’nde de çalışanlarına binlerce mağazadan gönüllerine göre hediyelerini seçme özgürlüğü sağlıyor. 

 

Mücevherattan kozmetiğe binlerce hediye seçeneği

Ticket Compliments Universal Hediye Çeki; beyaz eşya, elektronik ürünler, dekorasyon ürünleri, mücevherat ve kozmetik gibi pek çok farklı kategoride 15 seçkin markanın 2 bine yakın mağazasından seçim yapma fırsatı tanıyor.  

 

Ünlü moda markalarından alışveriş imkanı

Günün trendlerine uygun 17 ünlü moda markasının 400’e yakın mağazasından alışveriş imkanı yaratan Ticket Compliments Fashion Hediye Çeki ise giyim, ayakkabı, aksesuar gibi şık hediye alternatifleri sunuyor.

 

Özel günlerde çalışanlarına hediye vermek isteyen şirketleri farklı markalarla anlaşmak, hediye temin etmek ve dağıtmak gibi operasyonel yük getiren süreçlerden ve bu süreçlerin maliyetinden kurtaran Ticket Compliments hediye çekleri indirim ve kampanya dönemlerinde de geçerli.

 

Ticket Compliments Universal ve Ticket Compliments Fashion Hediye Çekleri, bir yıl boyunca kullanılabiliyor. Marka ve en yakın mağaza bilgilerine MyEdenred mobil uygulaması ya da edenred.com.tr üzerinden ulaşmak mümkün.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login