2 sene önce
2 sene önce

Kullanıcısı için ağaç diken uygulama

Düşük kâğıt kullanımı ve çevre dostu çözümler, ülkeler için gelişmişlik, şirketler içinse önemli bir modernleşme simgesi. E-GÜVEN, hizmete sunduğu LetSign ile doğaya dost ve sürdürülebilir iş modelleri tasarlayarak profesyonel iş hayatı, toplum ve dünya için katkı sağlamaya devam ediyor.

 

Doğa dostu e-imza platformu

 

İş dünyasında ve bireysel hayatta e-imza, e-dönüşüm konularında farkındalığı artıran E-GÜVEN; zaman, iş gücü ve nakitte önemli ölçüde tasarruf elde edilmesini sağlıyor. Doğaya duyarlı teknolojileriyle dikkat çeken firma, e-imza hizmetleri ile kağıt ortamındaki iş süreçlerini dijital ortama aktararak çevre konusunda da duyarlı adımlar atıyor. E-GÜVEN’in doğa dostu platformu LetSign ile gerçekleştirilen her imzalama veya onay talebi çevre yararına kullanılıyor.  

 

Her 200 e-imza ve onaya bir ağaç 

İş ve işlemleri dijitale taşıyan, kullanıcısına tasarruf imkânı sunan LetSign, çevreye değer katan bir platform olmasıyla dikkat çekiyor. Panelinde kullanıcılarının takip edebileceği ağaçlandırma alanı bulunan LetSign, her kullanıcıya ya da kuruma ait 200 adet e-imza ve onay talebi gerçekleştirildiğinde kullanıcısı ya da kurum adına bir ağaç dikilmesini sağlıyor. Böylelikle doğa için sürdürülebilirlik kavramının destekçisi olan birey ve kurumlar için önemli bir değer oluşturuluyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login