2 sene önce
2 sene önce

TEGV ve Taylan Antalyalı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için bir araya geldi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 

için bir araya geldi

 

Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan TEGV, bugüne kadar ilköğretim çağındaki 3 milyona yakın çocuğumuza ulaşarak, güzel bir çocukluk geçirmeleri ve geleceğe daha donanımlı hazırlanmalarına destek verdi. Bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için, Galatasaraylı başarılı futbolcu Taylan Antalyalı, TEGV ile Türkiye’nin 7 bölgesindeki eğitim birimlerinden çocuklarla  anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Özellikle son yıllarda başarılarıyla adından sıkça söz ettirmeye başlayan ünlü futbolcu Taylan Antalyalı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Türkiye’nin dört bir yanındaki TEGV çocukları ile beraber kutluyor. Sezon başından beri sosyal medya paylaşımlarında çeşitli illüstratörler ile çalışmaya başlayarak, yeni bir kimlik oluşturan başarılı futbolcu, 23 Nisan’da paylaşımlarını İstanbul, Antalya, Ankara, Denizli, Giresun, Şanlıurfa ve Van’daki TEGV eğitim birimlerindeki çocuklara devrediyor. 

 

Proje kapsamında İstanbul, Antalya, Ankara, Denizli, Giresun, Şanlıurfa ve Van’dan çizdikleri resimler ile toplamda 27 çocuk hayallerindeki Taylan’ı resmederken, yazdıkları mektuplar ile Taylan Antalyalı ile paylaştılar. 21 Nisan günü Trabzonspor maçı öncesinde gelen çizimler arasından bir seçki ile projeyi duyuran Taylan Antalyalı, projenin devamında ise TEGV destekçisi olarak hem çocuklarımızın eğitim masraflarına katkıda bulunacak, hem de çocuklar ile beraber online bir buluşma gerçekleştirecek. 

 

Taylan Antalyalı’nın desteklerini paylaştığı projeye siz de  Tüm GSM operatörlerinden, TEGV yazıp 3353’e kısa mesaj göndererek Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na 20TL bağış yapabilirsiniz

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login