3 yıl önce
3 yıl önce

Esnaf Sarıgül’e seslend:’Bir an önce iyileşip aramıza dönmenizi dört gözle bekliyoruz’

Batman’da yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle evinde istirahat eden Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’e seslenen esnaf, “Bir an önce iyileşip aramıza dönemizi dört gözle beliyoruz” dedi.

Esnaf, Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül için geçmiş olsun videosu hazırlayarak, bir an önce sahaya dönmesini istedi. Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün tarafından paylaşılan videoda esnaflar, Batman’da yaşadığı talihsiz olay nedeniyle bir süredir istirahat halinde olan Genel Başkan Sarıgül’e, “Sevgili Genel Başkanım geçmiş olsun. Esnaf yorgun, esnaf bitkin, esnaf sizin yolunuzu gözlüyor. Lütfen aramıza çabuk dönün” ve “Kıymetli Genel Başkanım, Kadıköy esnafı sağlığınıza dua ediyor. Bir an önce iyileşip aramıza dönmenizi dört gözle bekliyoruz. Çok geçmiş olsun” diyerek seslendi.

“SİZE ESNAFIMIZIN GÜZEL DİLEKLERİNİ İLETTİK”

Videoda geçmiş olsun dileklerini sunan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün, “Sayın Genel Başkanım çok geçmiş olsun dileklerimi tekrar iletiyorum. Bugün esnafımızla beraberdik, size esnafımızın güzel dileklerini ilettik. Tekrar geçmiş olsun” dedi

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login