3 yıl önce
3 yıl önce

TDP Çorum İl Başkanı İbrahim Er’den Ramazan ayı mesajı

TDP Çorum İl Başkanı Er: “Bütün İslam Âleminin Ramazan Ayını Tebrik Ediyorum”
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Çorum İl Başkanı İbrahim Er, Ramazan ayı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. TDP Çorum İl Başkanı Er mesajında: “İslam dünyasında büyük bir özlemle beklenen, sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının ön plana çıktığı 11 ayın sultanı Ramazanı Şerif’e hep birlikte kavuşmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşamaktayız.
Ramazan Ayı, insanlar arasında paylaşma ve dayanışma duygularının doruğa çıktığı, gönüllerin birleştiği, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, cömertliğin ve yardımseverliğin zirveye ulaştığı aydır. Bu mukaddes iklim, gönül dünyamızda kendimizi muhakemeye çekmek için bir vesile olduğu gibi, etrafımızda yaşanan sıkıntıların, dostluk ve kardeşlik duygusu ile ortadan kaldırılabilmesi için bir imkân ve fırsattır.
Bereket, bolluk ve yardımlaşmanın alabildiğine arttığı bu kutlu ayda, sabır ve huşu içinde tutulan oruçlarımızın ve yapılan tüm ibadetlerimizin Cenabı Allah tarafından kabul edilmesini niyaz ediyorum. Aynı sofranın etrafında hep birlikte buluşabileceğimiz günleri özlemle bekliyoruz. Ramazan ayının sağlıklı günlere kavuşmamıza, birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olmasını temenni ediyorum. Başta Çorumlu hemşehrilerim olmak üzere tüm vatandaşlarımızın ve bütün İslam âleminin Ramazan Ayını tebrik ediyorum. Sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login